Witamy w miasteczku Candy!

Opis forum


#1 2008-07-29 12:16:32

Milena

# Burmistrz #

Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 249
Punktów :   

Pieniądze

Skąd mam brac pieniądze?

Pieniądze dostajesz pierwszego dnia każdego miesiąca jako wypłatę. Jeśli masz pracę kilka prac, ja sumuję je i dostejesz różne sumy, w zależności ile zarabisz. Jeśli nie pracujesz, to jako bezrobotny dostajesz 300 zł.

Gdzie są moje pieniądze?

Twoje pieniądze znajdują się w twoim profilu. Wchodzisz na listę mieszkańców i szukasz swojego imienia. Jak znajdziesz to klikasz w nie i pokazują ci się takie różne informacje. Twoje imię, wiek itd. Szukasz tam "Stan konta" i sprawdzasz ile masz pieniędzy. Proste?

Jest dzień wypłaty, a na moim koncie nie pojawiły się pieniądze, które zarobiłem. Dlaczego?

Pamięta, ja też mam swoje życie. Pieniądze mogły nie pojawić się bo np. mam szlaban na kompa, jestem chora, wyjechałam. Wtedy spokojnie poczekaj kilka dni, a pieniądze napewno dostaniesz

Dzień wypłaty jest za kilka dni, a moje pieniądze już są na koncie. Dlaczego?

Podobnie jak w poprzednim pytaniu. Tylko poprostu, wiedziałam, że nie znajdę czasu na rozdanie wypłat w ten dzień wypłaty, i dałam je wam wcześniej. Ale to nie oznacza, że tak będzie zawsze.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania co do pieniędzy, pisz do mnie na PW.


Pracuje jako: Strażak, budowlaniec, lekarz, roznosiciel gazet, kelner,
kierowca taxi, kierowca, mechanik, pilot, bibliotekarz, hydraulik, sprzątaczka, kolejarz, szewc, elektryk, sprzedawca.
Znajomi: Kacper, Kuba, Natalia, P. Paulina

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.wierszek.pl